Liidestamine

Lihtsad liidestused suuremate platvormide jaoksMontonio WooCommerce’i platvormile

WooCommerce’iga liidestamine on käkitegu. Leidke Montonio WordPressi pluginakataloogist ja paigaldage ühe klikiga oma poodi. Aktiveerinud plugina, otsige WooCommerce’i maksete sätete alt Montoniot ja lülitage maksed sisse. Moodulit saate uuendada otse poe adminipaneelist.Montonio PrestaShopi platvormile

Oleme Montonio plugina üles laadinud PrestaShopi Addons Marketplace’i, kus on selle hinnaks märgitud 49.99€ (see on miinimumhind, mille pidime pluginale panema, kuid arvame selle ühekordse ostu hinna kuumaksest maha). Marketplace’ist ostes saate pluginat otse adminipaneelist uuendada.

Toetatud versioonid 1.6.x 1.7.x


Montonio Magento 1.9 platvormile

Liidestamine Magento 1.9 poega on veidi keerukam, kuna esmalt tuleb plugina zip serverisse üles laadida. Kui see on tehtud, siis saate paigaldust jätkata adminipaneelis ning lülitada maksed sisse. Kui soovite liidestusega abi, siis kirjutage meile ja aitame hea meelega.

Toetatud versioonid 1.9.xMontonio Magento 2 platvormile

Liidestamine Magento 2 poega vajab tihti veidi rohkem tehnilisi teadmisi, kuna pärast plugina zipi serverisse laadimist tuleb kasutada magento-cli programmi, et moodul aktiveerida. Kui see on tehtud, siis saate paigaldust jätkata adminipaneelis ning lülitada maksed sisse. Kui soovite liidestusega abi, siis kirjutage meile ja aitame hea meelega.

Toetatud versioonid 2.2 2.3 2.4


Montonio OpenCart platvormile

OpenCarti poe ja Montonio liidestus on algusest lõpuni väga lihtne. Tõmmake lingi alt avanevast keskkonnast sobiv moodul alla ja kasutage oma poe adminipaneelist leitavat Extension Manager’i, et plugina failid saidile lisada. Seejärel saate paigaldust jätkata maksemeetodite vaates ning lülitage maksed sisse. Plugina uuenduste kohta käiva info saadame teile meili peale.

Toetatud versioonid 2.x.x.x 3.x.x.x


Montonio Odoo platvormile

Oleme Montonio plugina üles laadinud Odoo Apps Store’i, kust saate oma poe jaoks sobiva mooduli alla laadida. Pakkige zip oma serverisse lahti ja jätkake seejärel paigaldamist oma poe adminipaneelis. Enne integreerimist installige kindlasti serverisse ka pyjwt teek, kuna see on oluline mooduli tööks. Kui soovite liidestusega abi, siis kirjutage meile ja aitame hea meelega.

Toetatud versioonid 12 13Kui tekkis küsimusi või kasutate platvormi, mille moodulit siin lehel ei näe, siis kirjutage julgesti meie arendustiimile aadressil developers@montonio.com ja võtame teiega ühendust.

See veebileht kasutab küpsiseid. Loe veel